MIEJSCE DLA CIEBIE I RODZINY

KUCHNIA
MUZYKA
KLIMAT

smak i podanie

Podczas organizowanych przez nas wydarzeń, nasi Kucharze zaskakują smakami, proponując ciekawe, tematyczne dania.  

relaks i zabawa

Postaramy się regularnie proponować Wam wyjątkowe wydarzenia w naszym Dworku. Niebanalne scenariusze i ciekawe atrakcje. Zapraszamy do Chmielowa!

Nadchodzące wydarzenia
  1. American Dream Food & Karaoke Night

    Wrzesień 29 @ 14:00 - 21:00

wydarzenia - eventy - przyjęcia

dla ciebie

W sercu 100 letniego Parku mieści się Dworek Różany Puzzel – rezydencja, w której mogą odbywać się urodziny, imieniny, wieczory panieńskie, wesela czy Komunie. W naszych wnętrzach przygotować możemy indywidualną wizualizację, dopasowaną do charakteru Twojej uroczystości. Czas spędzić możecie na łonie natury lub bawić się w wynajętej u nas sali. 

dla firm

Jeśli szukasz miejsca do organizacji imprezy firmowej, szkolenia lub organizacji spotkania świątecznego w gronie współpracowników? Dworek Różany Puzzel dzięki doskonałemu położeniu, smacznej kuchni, i ciekawej ofercie dodatkowej pozwoli zorganizować uroczystość z zachowaniem wyjątkowego klimatu. Twoi pracownicy lub kontrahenci zapamiętają ten dzień na długo.

Nasz Złoty Puzzel – Catering Okolicznościowy, pozwolił nam zdobyć doświadczenie w cateringu eventowym.  Nasze zaangażowanie, połączone z pasją pozwala nam tworzyć kreatywne dania, smacznie dopasowane do okoliczności. W zależności od charakteru spotkania, możemy przygotować zarówno imprezy rodzinne, konferencje, szkolenia czy spotkania integracyjne również te, połączone z aktywnościami na świeżym powietrzu.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 2 hektary Parku, zabytkowy Dworek i Sale balową. Dostępny teren  zagospodarować możemy pod indywidualny pomysł klienta. Palenisko, grill gazowy, pojemna altana w Parku, wszystko to, żeby Wasz event był wyjątkowy i niezapomniany.

Kontakt w sprawie eventów: kontakt@dworekrozanypuzzel.pl