smaczna kuchnia

wyjątkowe menu

Menu to jeden z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego. Z przyjemnością udzielimy wskazówek w doborze menu, aby jak najlepiej sprostać kulinarnym oczekiwaniom zarówno Pary Młodej, jak i zaproszonych Gości. Na ten wyjątkowy dzień proponujemy oryginalne dania, które stanowią autorskie połączenie kuchni fusion i klasycznych polskich regionalnych potraw. Dania przygotowujemy z sezonowych produktów wysokiej jakości, pochodzących od lokalnych dostawców. Dbamy nie tylko o smak serwowanych dań, ale również o wrażenia estetyczne podania.

smak i doświadczenie

Na terenie rezydencji Dworek Różany Puzzel znajdują się 2 samodzielne kuchnie, przygotowujące dania dla realizowanych wydarzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowywaniu potraw dla naszych marek cateringowych, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom. Menu na Twoją uroczystość przygotowywać będzie doświadczony zespół pod czujnym okiem Szefa Kuchni. Nasz zatrudniony Dietetyk, opracuje menu dla Gości wymagających specjalnych zaleceń żywnościowych np. wegetarian, wegan, cukrzyków.

POTRAWY WIGILIJNE

Są takie dni w roku, w których szczególną rolę odgrywa tradycja. Wigilia i Święta Bożego Narodzenia charakteryzuje smak, którym chcesz dzielić się ze swoimi najbliższymi. W natłoku przygotowań świątecznych nie musisz myśleć już o gotowaniu. Zamów tradycyjne dania z dowozem do domu! Celebruj chwile w gronie Rodziny!

24

GRUDZIEŃ 2019

zamów catering

MENU ŚWIĄ TECZNE

Zamów z dowozem tradycyjne potrawy, przygotowane w smaczny i nowoczesny sposób.

Bezpłatny transport zamówień pow. 100zł. Możliwy odbiór osobisty również 24.12.2019