o nas

MAGICZNE MIEJSCE

Dworek Różany Puzzel to rezydencja zlokalizowana w sercu 100 letniego Parku w stylu angielskim w miejscowości Chmielów, nieopodal Tarnobrzega. Na terenie 2 hektarowej posiadłości znajdują się dwa budynki, park z wytyczonymi ścieżkami, ławkami i obszerną altaną, palenisko, staw z mostkiem, plac zabaw dla dzieci i miejsca parkingowe. Nasz park poszczycić się może piękną roślinnością, zabytkowymi drzewami i towarzystwem  kolorowych kwiatów.

Celebruj swoje ważne chwile w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

Pomniki Przyrody w naszym ogrodzie są dumą i wizytówką Dworku Różany Puzzel. Szum drzew i oszałamiający śpiew ptaków, pozwolą na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego. Świadkami Waszej uroczystości będą drzewa, żyjące już ponad 5 wieków. Wśród nich niepozorny Cis Pospolity, który od ponad 300 lat stoi skromnie w cieniu “Dziadka z Chmielowa”.

Majestatyczny Dąb Stanisław, już 500 lat dumnie wznosi swoją koronę, bijąc sercem naszego ogrodu.

Życzymy Wam miłości tak trwałej, jak to wspaniałe drzewo!

.

sala różana

Na terenie obiektu znajdują się dwa budynki, w pierwszym powstałym w 2013r znajduje się Sala Różana. Jest to nasza największa sala, posiada wysoką antresolę, bezpośrednie wejście do Oranżerii i wyjście na taras. Na terenie budynku znajduje się samodzielna kuchnia, zapewniająca sprawny serwis podczas uroczystości.

zabytkowy dworek

Budynek drugi, to pochodzący z początku XIX w zabytkowy dworek z Salą Kominkową w której stylowy piec kaflowy, pełni funkcje kominka. Z sali wyjść można na taras parkowy, na którym zorganizować możecie rodzinnego grilla lub celebrować ważne chwile przy światłach lampionów. Sala idealna jest na przyjęcia i spotkania do 40 osób.

Na terenie Dworku znajduje się samodzielna kuchnia, mogąca przygotować posiłki na Waszą uroczystość. 

W budynku znajduje się również 11 pokoji noclegowych, rozmieszczonych na piętrze.

Więcej o pokojach przeczytacie TUTAJ

Pięknie jest w Chmielowie!

miejsce które inspiruje klimatem
CATERING & EVENTS

Idea PUZZEL
Idea Pełna Smaku

Odtwórz wideo

Bal Sylwestrowy z muzyką na żywo!

Podczas imprezy spróbujecie różnorodnego i smacznego Menu kuchni Staropolskiej, oprócz dań głównych, serwować będziemy przekąski słodkie i słone w formie zimnej płyty, słodkiego stołu i innych.

Alkohol i napoje alkoholowe w cenie!

Bilety do kupienia online

Rezerwacja: +48 531 533 703; biuro@dworekrozanypuzzel.pl