relaks i rekreacja

relaks

Tereny zielone sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi, ale również naszemu zdrowiu – świeże powietrze doskonale oddziałuje na płuca, jak i umysł, który ma szansę zrelaksować się i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jeśli marzymy o odpoczynku, zwykle wybieramy lokalizacje, w których ten będzie najefektywniejszy. Wielu z nas szuka ukojenia w przyrodzie i miejscach oddalonych od gwaru dużych miast. Wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby zaznać spokoju – rekreacja w okolicach Tarnobrzega jest równie atrakcyjna i przynosi tyle samo pożytku co wyjazd w dalekie strony.

w okolicy

Przebiegające w pobliżu szlaki rowerowe Green Velo oraz możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów to doskonała propozycja na spędzenie aktywnego dnia. Bliskie sąsiedztwo Sandomierza sprzyja turystyce i pozwala odwiedzić to niesamowite Królewskie Miasto, położone w otoczeniu winnic, pełne urokliwych zakątków. Na życzenie gości, proponujemy kompletną usługę zawierającą transport i organizację wolnego czasu z profesjonalnym przewodnikiem. 

blisko nas

W pobliskiej okolicy znajduje się Jezioro Tarnobrzeskie gdzie można popływać na wypożyczonych jachtach, kajakach, rowerach wodnych lub łódkach, krystalicznie czysta woda w jeziorze sprzyja nurkowaniu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Na terenie jeziora znajduje się również najdłuższa tyrolka w Polsce, rozwieszona nad jeziorem o długości zjazdu 500m. 

Dla chętnych mocniejszych wrażeń, proponujemy rajdy quadami lub emocjonujący paintball, zlokalizowany w opuszczonych wnętrzach fabryki na terenie byłej kopalni siarki.

Serdecznie zapraszamy 16.11.2019r wszystkie Panie, na wieczór pełen smacznej kuchni i dobrej zabawy!

Tańczyć będziecie przy rytmach najlepszych hitów, imprezę poprowadzi dla Was DarioDJ.

Bilety do kupienia online